Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hallenpokal Priestewitz 2011 - VÝSLEDKY

19. 2. 2011

 

Tento víkend jsme se zúčastnili výborně obsazeného mezinárodního turnaje

v německém Priestewitz.Po sobotním hladkém postupu ze skupiny nás čekal

boj o semifinále. Bohužel  se k nám tentokrát  štěstí otočilo zády.

V prvním zápase s FC Feucht jsme inkasovali vyrovnávací gól v poslední

minutě a v rozhodujícím  klání nám dvakrát branková konstrukce zabránila

skórovat a tím se posunout do boje o medaile. I tak všem patří  pochvala za

předvedené výkony a vyrovnané souboje nás opět posunuly  ve vývoji o krok

dále. 

 

Ve vybrané společnosti jsme rozhodně dobře reprezentovali náš mateřský klub .

 

Sestava :David Němec,Karel Leufen-Bohumil Hudec,Karel Jakš,

 Martin Jirkovský, Jan Růžička,Marek Vít,Vasil Kušej,Jáchym Bechyně

 

Výsledky sobota :

 

FK Ústí nad Labem - LEGIA WARSZAWA     (PL)                          2 : 0

 

FK Ústí nad Labem - FK RAVEN POVÁŽSKÁ  BYSTRICA  (SK)      1 : 0

 

FK Ústí nad Labem - SV TRAKTOR PRIESTEWITZ                        1 : 1

 

FK Ústí nad Labem - FSV BUDISSA BAUTZEN                              4 : 1

 

FK Ústí nad Labem - SV BABELSBERG 03                                    1 : 1

 

FK Ústí nad Labem - FC FORDERKADER SCHNEIDER                   8 : 0

 

Celkem : 14 bodů - skóre 17 : 3  - 2.místo ve skupině

Výsledky neděle:

FK Ústí nad Labem - 1.SC Feucht                                                                    2 : 2

FK Ústí nad Labem - FC ROT-WEIS-ERFURT                                                  0 : 1

FK Ústí nad Labem   -  FK Raven Povážská Bystrica                                  1 : 1

FK Ústí nad Labem - Legia Warszava                                                             0 : 1

FK Ústí nad Labem - SV Traktor Priestewitz                                                 2 : 1

 

KONEČNÉ POŘADÍ:

1.   FC Rot-Weis-Erfurt

2.   FK Raven Považská Bystrica

3.   FK Baník Most

4.   Hertha BSC Berlín

5.   SC Feucht

6.   Legia Warszava

7.  FK Ústí nad Labem

8.   SV Traktor Priestewitz

9.   SC Riesa

10. SK FS Junior Teplice

11. SC Borea Dresden

12. FSV Budissa Bautzen

13. SV Babelsberg 03

 

 

foto-zde.jpg