Jdi na obsah Jdi na menu
 


LOS PODZIMNÍ ČÁSTI GAMBRINUS LIGY PRO NÁŠ A-TÝM

27. 6. 2010

 

DOKÁZALI TO! ÚSTEČTÍ FOTBALISTÉ POSTUPUJÍ DO LIGY!

 

Obrazek

 KOMPLETNÍ LOS GAMBRINUS LIGY V PODZIMNÍ ČÁSTI PRO NÁŠ A-TÝM

 

1. kolo (17. července)
Hradec Králové - Sparta
Bohemians 1905 - Slavia
Slovácko - Teplice
Plzeň - Olomouc
Č. Budějovice - Liberec
Ústí - Ml. Boleslav
Jablonec - Brno
Příbram - Ostrava

2. kolo (24. července)
Hradec Králové - Bohemians 1905
Ostrava - Slavia
Brno - Ústí
Ml. Boleslav - Č. Budějovice
Olomouc - Jablonec
Teplice - Příbram
Liberec - Plzeň
Sparta - Slovácko

3. kolo (31. července)
Slovácko - Hradec Králové
Plzeň - Bohemians 1905
Č. Budějovice - Sparta
Ústí - Liberec
Jablonec - Teplice
Příbram - Olomouc
Slavia - Ml. Boleslav
Ostrava - Brno

4. kolo (7. srpna)
Hradec Králové - Plzeň
Bohemians 1905 - Slovácko
Brno - Slavia
Ml. Boleslav - Příbram
Olomouc - Ústí
Teplice - Č. Budějovice
Liberec - Jablonec
Sparta - Ostrava

5. kolo (14. srpna)
Plzeň - Slovácko
Č. Budějovice - Hradec Králové
Ústí - Teplice
Jablonec - Bohemians 1905
Příbram - Sparta
Slavia - Liberec
Ostrava - Olomouc
Brno - Ml. Boleslav

6. kolo (21. srpna)
Hradec Králové - Jablonec
Bohemians 1905 - Č. Budějovice
Slovácko - Ústí
Ml. Boleslav - Ostrava
Olomouc - Brno
Teplice - Slavia
Liberec - Příbram
Sparta - Plzeň

7. kolo (28. srpna)
Č. Budějovice - Plzeň
Ústí - Bohemians 1905
Jablonec - Slovácko
Příbram - Hradec Králové
Slavia - Olomouc
Ostrava - Teplice
Brno - Sparta
Ml. Boleslav - Liberec

8. kolo (11. září)
Hradec Králové - Slavia
Bohemians 1905 - Příbram
Slovácko - Č. Budějovice
Plzeň - Ústí
Olomouc - Ml. Boleslav
Teplice - Brno
Liberec - Ostrava
Sparta - Jablonec

9. kolo (18. září)
Ústí - Č. Budějovice
Jablonec - Plzeň
Příbram - Slovácko
Slavia - Sparta
Ostrava - Hradec Králové
Brno - Bohemians 1905
Ml. Boleslav - Teplice
Olomouc - Liberec

10. kolo (25. září)
Hradec Králové - Ústí
Bohemians 1905 - Ostrava
Slovácko - Slavia
Plzeň - Příbram
Č. Budějovice - Jablonec
Teplice - Olomouc
Liberec - Brno
Sparta - Ml. Boleslav

11. kolo (2. října)
Jablonec - Ústí
Příbram - Č. Budějovice
Slavia - Plzeň
Ostrava - Slovácko
Brno - Hradec Králové
Ml. Boleslav - Bohemians 1905
Olomouc - Sparta
Teplice - Liberec

12. kolo (16. října)
Hradec Králové - Ml. Boleslav
Bohemians 1905 - Liberec
Slovácko - Olomouc
Plzeň - Brno
Č. Budějovice - Ostrava
Ústí - Slavia
Jablonec - Příbram
Sparta - Teplice

13. kolo (23. října)
Příbram - Ústí
Slavia - Č. Budějovice
Ostrava - Jablonec
Brno - Slovácko
Ml. Boleslav - Plzeň
Olomouc - Bohemians 1905
Teplice - Hradec Králové
Liberec - Sparta

14. kolo (30. října)
Hradec Králové - Olomouc
Bohemians 1905 - Sparta
Slovácko - Liberec
Plzeň - Teplice
Č. Budějovice - Brno
Ústí - Ostrava
Jablonec - Ml. Boleslav
Příbram - Slavia

15. kolo (6. listopadu)
Slavia - Jablonec
Ostrava - Plzeň
Brno - Příbram
Ml. Boleslav - Slovácko
Olomouc - Č. Budějovice
Teplice - Bohemians 1905
Liberec - Hradec Králové
Sparta - Ústí

16. kolo (13. listopadu)
Bohemians 1905 - Hradec Králové
Slavia - Ostrava
Ústí - Brno
Č. Budějovice - Ml. Boleslav
Jablonec - Olomouc
Příbram - Teplice
Plzeň - Liberec
Slovácko - Sparta