sestava : Pojtinger-Růžička,Hudec,Bechyně-Kunc,Mužík(77´),Čítek,Dušek(46´),Chodora-Fun(74´),Dobiáš

FK Hradec Králové "B" - FK UL "A"     3 : 1  ( 2:1 )

2 - 1         Jakš (36´)

3 - 1         (69´)

sestava : Pojtinger-Růžička,Hudec,Bechyně-Kunc,Mužík,Čítek,Jakš,Chodora-Fun(27´),Dobiáš

náhradníc Turek (27´)

komentář asitenta trenéra FK Hradec Králové  Martin FirbacherDnes se nám povedl vstup do utkání. První půlhodina byla jednoznačně v naší moci, vedli jsme 2:0 a vše vypadalo, že utkání bez problémů zvládneme. Poté jsme nedali velkou šanci na 3:0 a hosté z protiútoku korigovali na 2:1. To je nakoplo a ve druhé půli nás dostali pod velký tlak, při kterém nás několikrát podržel brankář Hůlka. Dvacet minut před koncem nám vyšel brejk, zvýšili jsme na 3:1 a zbytek utkání už jsme v klidu zvládli. Za výhru proti kvalitnímu soupeři jsme rádi, ale stále je v naší hře spousta věcí, které se nám nelíbí.

FK SEKO Louny  - FK UL "B"    1 : 3  ( 0:1 )

branky :  0 - 1         Turek (32´)