Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky turnaje JAKO CUP 2009 v Hradci Králové !!!

22. 6. 2009

 

Obrazek

FC Hradec Králové pořádal tento víkend (20.6.-21.6.2009) mezinárodní turnaj pro mladší přípravky roč. narození 2000 a mladší.

Obrazek

Turnaje se celkem zúčastnilo 24 týmů z Čech, Slovenska a Maďarska. Ve finále zvítězil Baník Most nad Ferencvarosem Budapest 3:0. Generálním partnerem turnaje byla firma Jako a záštitu nad celým turnajem převzal primátor města Hradec Králové pan Ing. Otakar Divíšek. Níže naleznete všechny výsledky.

Obrazek

Konečné pořadí turnaje:

1.  FK Baník Most

2.  Ferencvaros Budapest

3.  Elseremo Brumov

4.  FC Hradec Králové

5.  SK Junior Teplice

6.  AC Sparta Praha

7.  SzAS Budapest

8.  FK Ravel Ústí nad Labem

9.  FC Tescoma Zlín

10. FK AS Trenčín

11. 1.FC Příbram

12. FC Nitra

13. FC Vítkovice

14. Motorlet Praha

15. SK Slavia Praha

16. Olympia Hradec Králové

17. Dynamo České Budějovice

18. 1.FC Valašský Rožnov

19. FK Mladá Boleslav

20. FK Náchod - Deštné

21. FK Dukla Bánská Bystrica

22. FK Dukla Praha

23. FC Vysočina Jihlava

24. TJ Svitavy

Celkové výsledky turnaje:

          Základní skupina A:

          FK Dukla Praha - Ferencvaros Budapest 0:4

          FC Hradec Králové - FK Příbram 5:0

          SK Slávia Praha - FK Dukla Bán. Bystr. 1:0

          FK Dukla Praha - FC Hradec Králové 0:6

          FK Příbram - SK Slávia Praha 1:0

          Ferencvaros Budapest - FK Dukla Bán. Bystr 8:1

          SK Slávia Praha - FK Dukla Praha 5:0

           FK Dukla Bán. Bystr.- FK Příbram 0:0

            FC Hradec Králové - Ferencvaros Budapest 1:3

            FC Hradec Králové - SK Slávia Praha 3:1

           FK Dukla Praha - FK Dukla Bán. Bystr 0:3

            Ferencvaros Budapest - FK Příbram 0:1

           FC Hradec Králové - FK Dukla Bán. Bystr 4:0

           SK Slávia Praha - Ferencvaros Budapest 0:3

           FK Příbram - FK Dukla Praha 6:0

           Základní skupina B:

           FK Mladá Bolesla - FK AS Trenčín 1:3

           Elseremo Brumov - SK Motorlet 1:0

          FK Baník  Most - FC Vysočina Jihlava 4:0

          FK Mladá Bolesla - Elseremo Brumov 1:1

          SK Motorlet -  FK Baník  Most 4:3

          FK AS Trenčín - FC Vysočina Jihlava 3:0

          FK Baník  Most - FK Mladá Bolesla 2:0

           FC Vysočina Jihlava - SK Motorlet 0:3

           Elseremo Brumov - FK AS Trenčín 1:0

           FK Mladá Bolesla - FC Vysočina Jihlava  3:0

            Elseremo Brumov - FK Baník  Most 1:0

           FK AS Trenčín - SK Motorlet 2:1

           FC Vysočina Jihlava  -  Elseremo Brumov 0:5

          FK Baník  Most - FK AS Trenčín 3:1

          SK Motorlet -  FK Mladá Bolesla 1:1

         Základní skupina C:

          FK Náchod-Deštné - FC Vítkovice 0:2

          FK Ravel Ústí n.L. - SK Junior Teplice 2:0

          FC Nitra - TJ Svitavy 1:0

          FK Náchod-Deštné - FK Ravel Ústí n.L. 0:2

          SK Junior Teplice - FC Nitra 1:0

          FC Vítkovice - TJ Svitavy 2:0

          FC Nitra - FK Náchod-Deštné 2:1

          TJ Svitavy - SK Junior Teplice 0:2

          FK Ravel Ústí n.L. - FC Vítkovice 3:2

         FK Náchod-Deštné - TJ Svitavy 3:0

         FK Ravel Ústí n.L - FC Nitra 2:0

         FC Vítkovice - SK Junior Teplice 0:0

         TJ Svitavy -  FK Ravel Ústí n.L 2:2

         FC Nitra - FC Vítkovice 1:0

         SK Junior Teplice - FK Náchod-Deštné 2:0

         Základní skupina D:         

          FC Tescoma Zlín - AC Sparta Praha 3:0

          SzAC Budapest - 1.FC Valašský Rožnov 1:2

          SK Dynamo České Buď. - FC Olympia HK 0:2

          FC Tescoma Zlín - SzAC Budapest 2:3

          1.FC Valašský Rožnov - SK Dynamo České Buď. 1:1

           AC Sparta Praha  - FC Olympia HK 1:1

           SK Dynamo České Buď. - FC Tescoma Zlín 2:1

           FC Olympia HK - 1.FC Valašský Rožnov 0:0

           SzAC Budapest - AC Sparta Praha  0:3

           FC Tescoma Zlín - FC Olympia HK 1:0

          SzAC Budapest - SK Dynamo České Buď. 6:2

          AC Sparta Praha  - 1.FC Valašský Rožnov 3:0

           FC Olympia HK - SzAC Budapest 1:3

           SK Dynamo České Buď.- AC Sparta Praha  0:1

           1.FC Valašský Rožnov - FC Tescoma Zlín 0:1

Čtvrtfinálové dvojice o 1-8 místo:

           Ferencvaros Budapest -  SzAC Budapest 1:0

           Elseremo Brumov - SK Junior Teplice 1:0

           FK Ravel Ústí n.L. - FK Baník  Most 0:2

           AC Sparta Praha  - FC Hradec Králové 1:3

Semifinále o 1. - 4. místo:

          Ferencvaros Budapest - Elseremo Brumov 4:0

          FK Baník  Most - FC Hradec Králové 1:0

Finále:

          Ferencvaros Budapest - FK Baník  Most 0:3

O 3. místo:

          Elseremo Brumov  - FC Hradec Králové 1:0

O 5. místo:

          AC Sparta Praha - SK Junior Teplice 0:0 (PK 1:3)

O 7. místo:

          SzAC Budapest -  FK Ravel Ústí n.L 2:1

O 9. místo:

          FK AS Trenčín -  FC Tescoma Zlín 0:1

O 11.místo:

          FK Příbram -  FC Nitra 3:0

O 13.místo:

          FC Vítkovice - SK Motorlet 1:1 (PK 3:2)

O 15.místo:

          FC Olympia - SK Slávia Praha 0:4

O 17.místo:

          SK Dynamo České Buď. - 1.FC Valašský Rožnov 2:0

O 19.místo:

           FK Mladá Bolesla - FK Náchod-Deštné 2:0

O 21.místo:

            FK Dukla Bán. Bystr. - FK Dukla Praha 2:1

O 23.místo:

            TJ Svitavy - FC Vysočina Jihlava 0:1

Semifinále o 5. - 8. místo:

          SzAC Budapest - SK Junior Teplice 2:2 (PK 3:4)

          FK Ravel Ústí n.L. - AC Sparta Praha  0:2

Čtvrtfinále o 9. - 16. místo:

           FK Příbram - FC Olympia 1:1 (PK6:5)

           FK AS Trenčín - FC Vítkovice 1:0

           FC Nitra - SK Motorlet 2:0

            FC Tescoma Zlín - SK Slávia Praha 4:2

Semifinále o 9. - 12. místo:

           FK Příbram - FK AS Trenčín 0:1

           FC Nitra - FC Tescoma Zlín 1:4

Semifinále o 13. - 16. místo:

           FC Olympia - FC Vítkovice 1:1 (1:2)

           SK Motorlet - SK Slávia Praha 4:0

Čtvrtfinále o 17. - 24. místo:

            FK Dukla Bán. Bystr. - SK Dynamo České Buď. 1:3

            FK Mladá Bolesla - TJ Svitavy 1:0

            FK Náchod-Deštné - FC Vysočina Jihlava 3:0

            1.FC Valašský Rožnov - FK Dukla Praha 4:0

Semifinále o 17. - 20. místo:

            SK Dynamo České Buď. - FK Mladá Bolesla 3:0

             FK Náchod-Deštné - 1.FC Valašský Rožnov 0:3

Semifinále o 21. - 24. místo:

            FK Dukla Bán. Bystr. - TJ Svitavy 5:0

            FC Vysočina Jihlava - FK Dukla Praha 0:2

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář