Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propozice a rozlosování INTER-VIKTORIA CUP 2009 !!!

30. 8. 2009

Obrazek

Který se bude konat dne 30.08.2009 od 8:30 hod na přírodní trávě hřiště XAVEROV, ulice Božanovská 2098, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice.

Start v turnaji: turnaje se mohou zúčastnit mužstva, která před zahájením zaplatí startovné. Před započetím turnaje předloží vedoucí každého družstva vyplněnou čitelnou soupisku A i B včetně platných registračních průkazů hráčů. Na soupisku lze uvést nejvýše 7 + 7 hráčů. Změny a dodatečné doplňování údajů na soupisce nejsou povoleny. Systém turnaje: - 14 mužstev ( každé mužstvo dva týmy A a B /5+1/ ) ve dvou skupinách po 7 mužstvech, každý s každým ve skupině- 1-8 místo. první čtyři mužstva z každé skupiny do kříže do play off, vítězové do semifinále, následně o 3-4 místo a finále. Mužstva, která se umístí ve skupinách na 5-7 místě budou hrát o umístění, mužstva, která vypadnou v play off již o 5-8 místo hrát nebudou, o umístění rozhodne lepší umístění ve skupinách, dále rozdíl skóre, počet vstřelených branek, případně 3 penalty. Každé družstvo odehraje 6 zápasů ve skupině a minimálně ještě jeden zápas o umístění, případně play off.

- u postupujících ze skupiny rozhodne lepší umístění ve skupině, dále rozdíl skóre, počet vstřelených branek, vzájemný zápas. 

1 zápas se bude hrát 2x 7 min na dvou hřištích paralerně.

Příklad:

Obrazek

Výsledek těchto utkání se sečte a jako jeden celkový se zapíše do tabulky.

Hřiště: čtyři mini přípravková hřiště ( 40x25m ), na přírodní trávě.

Hrací čas : 2x 7 minut.

Počet hráčů: 2x 5 + 1, maximální počet 2x7 hráčů na soupisce ( hráče nelze přesunout během turnaje ze soupisky A do B ) viz soupiska

Velikost míče: 4

Pravidla: hraje se dle pravidel platných pro přípravky ( brankář nesmí vykopávat míč přes půlku hřiště / míč musí dopadnout na vlastní polovině / toto neplatí v případě, když výkop bude proveden tak, že míč bude v klidu na zemi )

Rozhodčí: pět kvalifikovaných rozhodčích ČMFS

Startovné: 2.400,00 Kč - zúčastněné mužstva uhradí před zahájením turnaje proti vystavenému potvrzení. Bez tohoto úkonu nebude mužstvu umožněn start ( ve startovném je zajištěn pro všechny hráče a trenéry oběd ( polévka, hlavní jídlo, pití / 18x/ ) v místní restauraci XAVEROV.

Doprovodný program : soutěže jednotlivců na umělé trávě

Pojištění: turnaj ani jeho účastníci nejsou pojištěni. Každý hráč startuje na vlastní nebezpečí a event. na své vlastní pojištění, má-li je sjednáno.  Šatny: Všem týmům budou k dispozici šatna a sprchy. Pořadatel neodpovídá za případnou ztrátu či poškození odložených věcí. Organizační výbor upozorňuje, že z technických důvodů budou týmy sdílet šatnu s jiným týmem. Rozdělení šaten bude sděleno vedoucím zúčastněných týmů po jejich příjezdu na stadion.  

Ocenění: - 5 cen ze soutěže jednotlivců

- nejlepší střelec turnaje, nejužitečnější hráč turnaje, nejlepší brankář, nejlepší hráč týmu

- 1- místo putovní pohár ( tento pohár zůstává u pořadatele ), dále 1-3 místo poháry a medaile, 4-8 místo poháry, 9-14 místo plakety

- každé mužstvo obdrží diplom a „sladkou odměnu“.

Každé mužstvo obdrží 2 kartóny vody.

Pro všechny hráče a trenéry zajištěn oběd ( polévka, hlavní jídlo, pití ) v místní restauraci XAVEROV. Bude zajištěno drobné občerstvení a pití v místní restauraci XAVEROV, a v okolí hřiště bude k dispozici bufet.

Prosíme všechny o přísný zákaz kouření v prostorách hřiště, o dodržování stanovených začátků jednotlivých utkání. 

V případě, pozdního příchodu na začátek stanoveného zápasu více jak o 2 minuty, získává soupeř kontumační vítězství 5:0 a 3 body do tabulky.Dále prosíme všechny mužstva o včasný příjezd.

Na zvážení necháme dvě sady dresů.

Pořadatel si vyhrazuje právo turnaj přeložit z přírodní trávy na umělý povrch v případě špatného počasí a tím tak zrušit doprovodný program na UT, o případném přeložení kluby nebudou informovány.

Pořadatel si vyhrazuje právo turnaj zrušit v případě velmi špatného počasí, o případném zrušení by byli trenéři informováni nejpozději v sobotu 29.8.2009 telefonicky.

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář