Jdi na obsah Jdi na menu
 


SLAVIA OPAVA CUP 3.místo

24. 8. 2010

Obrazek

 

Turnaj na ČT 4:

čtvrtek 2.9. -  22:45            ČT 4 - Sport v regionech (premiéra)
pátek    3.9. - 12:50             ČT 4 - Sport v regionech (repríza)

Již nyní (ve sportovních zprávách - na konci):

Obrazek

 

 

 Ve dnech 27.-28.8.2010 jsme se zúčastnili v Opavě mezinárodního turnaje

SLAVIA OPAVA CUP 2010. V konkurenci 18 mužstev z Polska, Slovenska

a ČR naši kluci dokázali, že patří mezi špičku ve své kategorii a odváží si

cenné bronzové medaile.Odehráli jsme celkem 12 velmi kvalitních utkání

na perfektně připraveném přířodním trávníku a zejména naše  bitvy s Baníkem

Ostrava, Zlínem či Elseremem Brumov strhly pozornost diváků v celém areálu.

Mužstvo podalo v průběhu dlouhého maratonu zápasů heroický výkon a do

finále nám zbýval jen pověstný krůček, kdy o postupujícím rozhodly pokutové

kopy. Zde nám již  podruhé tolik štěstí nepřálo a nezbývá nám, než poblahopřát

vítězům. Děkujeme pořadatelům za pozvání na turnaj, který pozvedli na tu

nejvyšší možnou sportovní a zároveň společenskou událost.

Veškeré podrobné info na:   www.slaviaopavacup.eu

Zápasy ve skupině:

FK Ústí nad Labem - Baník Ostrava                           1 : 0

                                    - FC Hlučín                         2 : 0

                                    - FC Spartak Trnava            2 : 0

                                    - FK Slavia Opvava              8 : 1

                                    - Fotbal Frýdek Místek         0 : 4

                                    - FK Čadca                         0 : 0

                                    - Gwiazda Ruda Slanska       7 : 0

                                    - FC Tescoma Zlín               3 : 4

Zápasy o umístění:

FK Ústí nad Labem - FC Elseremo Brumov        1 : 1  (PK 3 : 2)

Semifinále:

FK Ústí nad Labem - FC Vítkovice                       0 : 0 (PK 2 : 3)

O 3. místo:

FK Ústí nad Labem - AS Trenčín                         3 : 1

 

CELKOVÉ POŘADÍ :

1.SPMTS  Hutnik Kraków

2. FC Vítkovice

3.FK Ústí nad Labem

4.AS Trenčín

5.FC Elseremo Brumov

6.FC Baník Ostrava

7.FC Tescoma Zlín

8.Fotbal Frýdek Místek

9.FC  Hlučín

 

10.ŠK  Slovan Bratislava

11.FC Spartak Trnava

12.MOSiR Jastrzebie

13.Slezský FC Opava

14.FK Čadca

 

15.MFK OKD Karviná

16.FK Slavia Opava

17.FCVsetín

 

18.Gwiazda Ruda Slaska

 Sestava:

Němec,Leufen- Bechyně,Hudec,Chodora,Jirkovský,Vondryska,Mužík

                        Socha,Jakš,Sedláček,Kušej,Suchánek                  

 

                       Do ALL-STARS týmu turnaje  se dostal   Vasil Kušej

                                                   GRATULUJEME!!!!!!          

 

 FOTO ....................... zde