Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tréninkový plán na zimní přípravné období

15. 2. 2013

 trening-zima.png

 

 

 

 

 

 

 

Den Datum Akce Čas Místo Sraz , odjezd
So 5.1.        
Ne 6.1.        
Po 7.1. Gymnastika 16:00 ZŠ Mírová 15:45
Út 8.1. Trénink UMT 15:30   15:15
St 9.1. Volno      
Čt 10.1. Trénink hala 17:30 Trmice 17:15
11.1. Trénink klíše 15:00 Sluneta 15:00
So 12.1.  PARTNERS CUP    Sluneta  
Ne 13.1.        
Po 14.1. Plavání 17:00 ZŠ Stříbrníky 16:45
Út 15.1. Trénink UJEP 16:30   16:15
St 16.1. Trénink UMT 15:30   15:15
Čt 17.1. Trénink hala 17:30 Trmice 17:15
18.1. Volno      
So 19.1.   HT Děčín (U14)    TH  Děčín  
Ne 20.1.  Turnaj Praha PFA    Motorlet UMT  
Po 21.1. Gymnastika 16:00 ZŠ Mírová 15:45
Út 22.1. Trénink UMT 15:30   15:15
St 23.1. Volno      
Čt 24.1. Trénink hala 17:30 Trmice 17:15
25.1. Trénink UMT 16:30   16:15
So 26.1.        
Ne 27.1.  PU-FC Chomutov 11:00  UMT Jirkov  upřesníme
Po 28.1. Plavání 17:00 ZŠ Stříbrníky 16:45
Út 29.1. Trénink UMT 16:30   16:15
St 30.1. Volno      
Čt 31.1. Trénink hala 17:30 Trmice 17:15
1.2. Volno      
So 2.2.  PU-Jablonec 10:15  UMT UL 9:30
Ne 3.2.        
Po 4.2. Kondiční trénink 16:30 Severní terasa 16:15
Út 5.2. Trénink UJEP 16:30   16:15
St 6.2. Trénink UMT 17:00   16:45
Čt 7.2. Trénink hala 17:30 Trmice 17:15
8.2. Volno      
So 9.2.  PU-Liberec 13:00  UMT UL 12:15
Ne 10.2. Soustředění   St.Splavy  
Po 11.2. Soustředění   St.Splavy  
Út 12.2. Soustředění   St.Splavy  
St 13.2. Soustředění   St.Splavy  
Čt 14.2. Trénink hala 17:30 Trmice 17:15
15.2. Volno      
So 16.2.  PU-Mladá Boleslav 10:30  UMT 9.ZŠ MB  
Ne 17.2.        
Po 18.2. Gymnastika 16:00 ZŠ Mírová 15:45
Út 19.2. Trénink UMT 16:30   16:15
St 20.2. Volno      
Čt 21.2. Trénink hala 17:30 Trmice 17:15
22.2. Trénink UMT 16:30   16:15
So 23.2.        
Ne 24.2.  PU-Příbram 12:00  UMT Příbram 11:15
Po 25.2. Plavání 17:00 ZŠ Stříbrníky 16:45
Út 26.2. Trénink UMT 16:30   16:15
St 27.2. Volno      
Čt 28.2. Trénink hala 17:30 Trmice 17:15
1.3. Trénink UMT 16:30   16:15
So 2.3.  PU - Varnsdorf  10:00    upřesníme
Ne 3.3.        
Po 4.3. Gymnastika 16:00 ZŠ Mírová 15:45
Út 5.3.        
St 6.3.        
Čt 7.3.        
8.3.        
So 9.3.  PU Bohemians 1905 + Baník Most  10:00  UMT               Velebudice  upřesníme
Ne 10.3.        
Po 11.3. Soustředění   Modrá  
Út 12.3. PU AC Sparta Praha   Modrá  
St 13.3. Soustředění   Modrá  
Čt 14.3. Soustředění   Modrá  
15.3.        
So 16.3.        
Ne 17.3.  MU FK Dukla Praha