Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva - poděkování

30. 11. 2018

Oznámení rodičům hráčů FK Ústí nad Labem U19,

 

Jménem trenéru bychom rádi poděkovali za celou podzimní sezónu. Umístění našich týmu U 19 a U18 v tabulkách je lepší nežli jsme očekávali a hráči prokázali velký progres.

Nyní v předvánočním čase je čas na studium, doléčení zdravotních problémů, jak i narovnání svalové dysbalance. Není to čas určený k lenošení.

Doporučuji každodenní sportovní aktivitu, prokládat intensivní sporty s regenerací, welness, plaváním, spojenými s kompenzačními cviky a strečinkem.

 

V období vánočních svátku a do 8.1.2019 kdy začínáme zimní přípravu je potřeba pracovat nad silovou připraveností a vytrvalosti. Opět je potřeba každý den se věnovat výběhům, kompenzacím a strečinku, tak druhý den posilování celého těla.

Přesné plány s návrhem co dělat zašleme hráčům na web.stránky.

10.1.2019 se uskuteční kondiční testy na UJEP, jak i silové a kondiční testy hráčů ke zjištění jejich připravenosti do sezóny.

Nyní jsou hráči v posledním půl roce mezi dorostenci a rozhoduje se kam povedou jejich fotbalové kroky. Chtěli bychom aby se jejich dennodenní činnost po dobu více jak 10 let zúročila v podobě možnosti se dále věnovat fotbalu na profesionální úrovni,( když ne hned tak v blízké budoucnosti).

Další oblasti kde dojde k velkým změnám je školně - vzdělávací proces. Mnoho s hráčů je v maturitních ročnících. Chceme skloubit tréninkový proces s přípravou k maturitě. Budeme chápaví k hráčům, kteří na jaře maturují a nabídneme jim možnost studia na UJEP. ( informační leták, a poté schůzka na UJEP proběhne v prosinci, lednu).

 

Celý realizační tým přeje všem hráčům a jejich rodinám pohodové vánoční svátky a mnoho nejenom sportovních úspěchů v roce 2019.

 

S pozdravy

Mgr. Vít Raszyk, Bc. Jan Vrba, Pavel Příhonský, Pavla Zůzová, Jan Vrba st.,