Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koncepce a týmová pravidla FK RAVEL JUNIOR 2000 !!!

10. 3. 2009

 

 

Obrazek

KONCEPCE A TÝMOVÁ PRAVIDLA
 
 
  1. Zodpovědnost realizačního týmu:
 
Trenéři zodpovídají za výsledky a herní projev mužstva včetně tréninkového procesu.
 
Vedoucí týmu zodpovídá za organizační zajištění chodu mužstva.
 
Podmínkou a nutností je vzájemná spolupráce všech členů realizačního týmu.
 
Pravidelná periodická setkání kompletního realizačního týmu s cílem jednotnosti vystupování, maximální a včasné informovanosti kompletního realizačního týmu.
 
  1. Nominace:
 
Nominaci určují oba trenéři po vzájemné dohodě.
 
Při nominaci berou trenéři v úvahu zejména momentální výkonnost hráčů, účast a přístup k tréninkovému procesu, přístup a nasazení v jednotlivých soutěžních utkáních.
 
Možnost účasti na turnajích nebo utkáních i pro nenominované hráče s cílem upevňování soudržnosti a udržování pozitivní atmosféry v týmu.
 
Vedoucí mužstva informuje rodiče a vede s nimi dialog.
 
Možnosti pravidelné elektronické a mobilní komunikace rodičů s trenéry a vedoucím mužstva.
 
Zveřejňování veškerých aktuálních informací na webových stránkách mužstva.
 
  1. Evidence docházky:
 
Vedení podrobných záznamů o účasti hráčů na tréninku, na turnajích a v jednotlivých utkáních.
 
Nutnost řádné omluvy absence hráče ještě před začátkem tréninku, turnaje nebo utkání.
 
Zveřejnění a aktualizace kompletní evidence docházky na webových stránkách mužstva.
 
  1. Stanovení sezónních priorit mužstva:
 
Stanovení hlavní sezónní priority – pro sezónu 2008 / 2009 je hlavní prioritou úspěch v satelitních turnajích s cílem přímého postupu do krajského finále, úspěch v krajském finále a následná účast na mistrovství ČR.
 
Úspěšná reprezentace klubu na mezinárodních mládežnických turnajích – BAYERN TROPHY ( duben 2009 ) a JAKO CUP ( červen 2009 ).
 
Úspěšná reprezentace v mistrovských utkáních s cílem komplexní vytíženosti celého hráčského kádru.
 
  1. Vytíženost hráčského kádru:
 
Základní snahou realizačního týmu je využití kompletního hráčské kádru.
 
V případě účasti na prioritních sezónních akcích ( satelity, mezinárodní turnaje ) bude více vytěžován momentální základ hráčského kádru v závislosti na stanoveném počtu hráčů v poli.
 
Je třeba, aby hráči momentálně postavení mimo základní hráčský kádr byli nedílnou součástí týmu a byli neustále motivováni větší vytížeností v mistrovských a přátelských utkáním s cílem dostat se do základního kádru i pro prioritní sezónní akce a motivovat se navzájem v rámci celého hráčského kádru.
 
Možnosti další alternativní vytíženosti hráčů při akcích rezervního týmu FK RAVEL PŘESTANOV s cílem získávání hráčských zkušeností a dokázání vlastních kvalit pro možnou nominaci do základní kádru hlavního týmu.
 
  1. Pravomoce rodičů:
 
Pokyny pro hráče na veškerých týmových akcích vydávají pouze trenéři nebo vedoucí týmu.
 
Rodiče mají přístup do kabiny mužstva pouze v samotném úvodu týmové akce a poté až po samotném závěru a to až dle pokynů trenérů nebo vedoucího mužstva po provedení rozboru a zhodnocení akce realizačním týmem.
 
Rodiče by měli s realizačním týmem v maximální možné míře komunikovat, realizační tým je přístupný k jakékoliv věcné diskusi. Je třeba mít vždy na paměti, že problémy je třeba řešit uvnitř týmu !!!
 
Doporučení k maximální podpoře hráčů od rodičů, samozřejmě v rámci možností jednotlivých rodičů – každý hráč má svou cenu a každý hráč je součástí týmu.
 
 Je třeba neustále motivovat hráče i v rodinném kruhu k příkladnému přístupu a nasazení při všech týmových akcích včetně tréninků, k neustálému zvyšování výkonnosti a fyzické připravenosti.
 
Důležitým faktorem je také dodržování správné životosprávy a to se týká hlavně správného spánkového režimu před každou týmovou akcí.
 
  1. Dlouhodobé cíle mužstva:
 
Mužstvo je budováno s cílem zajištění plynulého přechodu na „velký“ fotbal.
 
Dalším dlouhodobým cílem je zajištění bezproblémového přechodu mužstva v horizontu cca 2 let „pod křídla“ MFK Ústí nad Labem.
 
Jedním z nejdůležitějších cílů je zajištění maximálně efektivní vzájemné komunikace mezi rodiči a realizačním týmem.
 
Realizační tým se snaží a bude vždy snažit odvádět pro mužstvo maximum, často i bez ohledu na vlastní časové a finanční možnosti, a proto všichni utvořme tu správnou partu, která bude fungovat, aby všichni hráči – naši synové – cítili maximální podporu od nás všech – od svých rodičů .
 
 
 
Realizační tým FK RAVEL JUNIOR Ústí nad Labem – ročník 2000
 
 
 
Zdeněk Bechyně, trenér mužstva
 
Karel Jakš, trenér mužstva
 
Jaroslav Novák, vedoucí mužstva
 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Po 4 letech změna

(Attila a Petra Kányai, 17. 2. 2009 19:53)

Od roku 2005 je náš syn v Ravelu. Přešli jsme od ročníku 99 k 2000 a v obou dvou teamech chyběla myšlenka, strategie,koncepce a hlavně komunikace! To vše se doufám změní, ale je to zatím na papíru. Těšíme se na realitu, vždyť to děláme pro naše děti.

komentář

(Radovan Socha, 17. 2. 2009 9:36)

Koncepce se mi obecně velmi líbí a přeji realizačnímu týmu,aby měl dost síly a odvahy ji naplňovat.Možná by bylo dobře občas udělat schůzku vedení týmu s rodiči(v rozumný čas).

Radek Socha st.