Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modřice u Brna - rozlosování do skupin !!!

30. 6. 2011

 

 

modrice.png

 

5.-7.8.2011

Official website .... ZDE

 

modrice-skup1.png

modrice-skup2.png

  

 

Mapa

 

 

Hrací řád:

 

Hraje se ve čtyřech základních skupinách s pěti účastníky systémem každý s každým. První dvě mužstva z každé skupiny postupují do dvou čtvrtfinálových skupin („E“ a „F“). Vzájemný zápas ze základní skupiny se ve čtvrtfinálové skupině započítává, takže ve čtvrtfinálové skupině sehraje každé mužstvo dvě utkání. Po odehrání čtvrtfinálových skupin následují utkání o umístění. (Mužstva na 1. místech hrají finále atd.).

Stejným způsobem, včetně utkání o umístění, se hrají dvě skupiny („G“ a „H“) o umístění na 9. až 16.místě, kde hrají mužstva ze 3. – 4. míst v základních skupinách. Družstva umístěná v základních skupinách na 5. místě se utkají ve skupině „I“ každý s každým o konečné pořadí na 17. – 20. místě. Každé mužstvo tak sehraje 7 utkání.

 

Vítězný tým si v normální hrací době 2 × 20 minut připisuje 3 body. V případě nerozhodného výsledku se mužstvům připisuje 1 bod a poraženému týmu 0 bodů. Zápasy budou řídit rozhodčí delegovaní JmKFS, MěFS Brno, OFS Brno – venkov.

 

 

O celkovém pořadí ve skupinách rozhoduje:

-      celkový počet bodů

-      vzájemná utkání

-      rozdíl skóre

-      větší počet vstřelených branek

-      los

 

Při utkáních o umístění v případě nerozhodného výsledku se kopou pokutové kopy, dle platných pravidel – tzn. 5 pokutových kopů, dále po jednom pokutovém kopu do rozhodnutí.