Jdi na obsah Jdi na menu
 


Triumfální vítězství na INTER-VIKTORIA CUP v Praze !!!

31. 8. 2009
Mladí fotbalisté Ravelu dobili Prahu
 
Hráči ročníku 2000 získali na Inter-Viktoria Cupu zlaté medaile
 

Praha/ Obrovského úspěchu dosáhli fotbalové naděje z přípravky FK Ravel Junior, když vyhráli silně obsazený turnaj, který pořádala FK Viktoria Žižkov a jeho garantem byl bývalý vynikající fotbalový reprezentant ČR pan Radek Bejbl, který je zároveň šéftrenérem přípravek pořádajícího klubu. Turnaj se konal poslední prázdninovou neděli v nádherném sportovním areálu v Praze – Horních Počernicích.

 Obrazek

 " Vítežný tým INTER-VIKTORIA CUP 2009 s Radkem Bejblem "

Praha - Horní Počernice, neděle 30.8.2009

Hráči ročníku 2000 bojovali o prvenství v konkurenci celkem 14 týmů včetně přípravek českých a slovenských ligových klubů ( FK Viktoria Žižkov, AC Sparta Praha, FK Baník Most, FC Slovan Liberec, FK Viktoria Plzeň a ŠK Slovan Bratislava ).

Mužstva bojovala ve dvou sedmičlenných skupinách, kdy první čtyři týmy z každé skupiny postupovali křížem do čtvrtfinále play off, kde se celky utkali vyřazovacím způsobem o postup do semifinále.
 
Mladí ústečtí fotbalisté vedení trenéry Zdeňkem Bechyně a Karlem Jakšem dokázali zvítězit v každém utkání základní skupiny B, kdy postupně porazili FC Slovan Liberec 3:2, SK Benešov 6:5, FK Baník Most 5:1, ŠK Slovan Bratislava 2:1, FK Viktoria Žižkov 9:1 a AC Sparta Praha 3:2.
 
Přes brány čtvrtfinále se hráči Ravelu dostali poměrně snadno po výsledku 3:0 nad čtvrtým týmem skupiny A a v semifinále je opět čekal v severočeském derby zkušený a kompaktní tým FK Baník Most, vítěz turnaje JAKO CUP 2009, který se konal v červnu tohoto roku v Hradci Králové jako neoficiální mezinárodní mistrovství České republiky v kategorii mladších přípravek. Semifinálové utkání zvládli naděje Ravelu na výbornou a po vynikajícím výkonu přehráli mostecké fotbalisty 3:1.
 

Obrazek

 " Radost po vítězství nad FK BANÍK MOST "

Ve finále porazili Slovan Bratislava
 
Ve finálovém utkání na hráče Ravelu čekal výběr hlavního města Slovenska hrající pod hlavičkou ŠK Slovan Bratislava mohutně podporovaný velkou skupinou slovenských fanoušků.
 

Obrazek

 " Máme zlato, hurááááááááááááááááááááááááááááá "

„ Naši hráči v celém turnaji nepoznali hořkost porážky a ve finálovém utkání s přehledem přehráli mladé slovenské mistry z Bratislavy po výsledku 4:1, kdy se hattrickem blýskl Vasil Kušej. Poděkování za bojovnost a nasazení ve všech utkáních patří ale celému týmu,“ říká šťastný vedoucí mužstva Jaroslav Novák.
 

Obrazek

 " Vítězný tým INTER-VIKTORIA CUP 2009 "

Sestava Ravelu:

"A"

Leufen - Bechyně, Socha, Chodora, Mužík, Vondryska, Jirkovský.

"B"

Němec - Hudec, Jakš, Kányai, Kušej, Novák, Traup.

Obrazek

 " A jde se oslavovat"

Výsledky a statistiky FK RAVEL JUNIOR 2000 :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Střelci FK RAVEL JUNIOR 2000 :

Obrazek

 

10 x - Kušej Vasil

  5 x - Jakš Karel

  4 x - Vondryska Martin

  3 x - Mužík Jan

  3 x - Novák Jaroslav

  3 x - Hudec Bohumil

  3 x - Kányai Attila

  3 x - Chodora Daniel

  2 x - Jirkovský Martin

  1 x - Traup Dominik

  1 x - Socha Radek

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář