Jdi na obsah Jdi na menu
 


Políček od fotbalové EVROPY

13. 6. 2010

 

Obrazek

Ve dnech 11.-13.6.2010 jsme se zúčastnili špičkového evropského turnaje Raddatz Immobilien Cup 2010 (Hannover)  v kategorii U10.

Perfektně připravená akce pro nás započala v pátek příjezdem do luxusního hotelu  Holiday Inn, kde hned ve vstupní hale na nás dýchla atmosféra něčeho, co doposud nikdo z našeho kolektivu nezažil.Klubové barvy Interu Milán, Valencie či Tottenhamu Hotspur nás nemohly nechat chladnými a samotné prostředí vše jen umocňovalo.

Následující den hned první zápas předznamenal, jak o všem budou rozhodovat absolutní maličkosti.Kluci na hřišti nevěděli, jestli dříve sledovat africké tanečnice v ohlušujícím rytmu bubnů, nebo se věnovat samotné hře.Po vyrovnaných zápasech následoval poslední pátý match s finským Käpylan Pällo, kdy výhra nás posouvala  do finálové (zlaté) skupiny a naopak prohra odsuzovala "pouze do společnosti  bronzové".Bohužel seveřané byli nad naše síly a obrovské zklamání poznamenalo   mužstvo na celý zbytek turnaje.

Výsledky skupina:

RAVEL - VfL Wolfsburg           0 : 0

RAVEL - TSV Mähringen         1 : 1

RAVEL - Sparta Rotterdam    0 : 2

RAVEL - FC Gütersloh            2 : 1

RAVEL - Käpylan Pallo            0 : 2

Bronzová skupina(33.-48.místo):

RAVEL - SC Wiedenbrück      1 : 1

RAVEL - Traktor Priestewitz    1 : 1

RAVEL - SV Germering            4 : 0

RAVEL - Arminia Hannover     0 : 1

RAVEL - TSV Viernheim           2 : 1

Závěrečný duel Interu  Milán s Valencií nám ukázal, kudy se ubírá fotbalová EVROPA a nám nezbývá, než zabrat a poctivě celý rok pracovat, abychom se v příštím ročníku do finálové elitní skupiny probojovali. Motivace nám určitě scházet nebude  !  

 

Foto z turnaje ........ ZDE

 

Obrazek