Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další zdravotní prohlídky probíhají individuálně !!!

5. 8. 2009

 

Obrazek

Další povinné sportovní zdravotní prohlídky hráčů probíhají indivuduálně po dohodě s MUDr. Rolcem na telefonním čísle 475200196 v ordinačních hodinách pondělí až pátek mezi 7.00 až 11.30 hodin  v ordinaci na Lidickém náměstí ( vchod z boku Magistrátu - řidičské průkazy ) !!! 

Prohlídky provádí renomovaný sportovní lékař a krajský odborník MUDr. Josef Rolc v ordinaci na Lidickém náměstí ( vchod z boku Magistrátu - řidičské průkazy ) !!! 

Obrazek

 

Prosím rodiče, kteři ještě prohlídku neabsolvovali, aby si před zdravotní prohlídkou vyzvedly u vedoucího týmu potřebné formuláře  !!! 

Chybějící osobní anamnézy hráčů budou vyplněny v ordinaci MUDr. Rolce !!!

Potvrzení o zdravotním stavu zajistí sportovní lékař po pro provedení prohlídky !!!

Rodiče vedoucímu týmu průběžně odevzdávají kopie zdravotních průkazů hráčů v termínu do zahájení soustředění 9.sprna 2009 !!! 

Potvrzení o zdravotním stavu a Potvrzení o bezinfekčnosti dítětě předají rodiče vedoucímu mužstva při nástupu na soustředění v neděli 9.srpna 2009 !!!

Je potřeba, aby všichni hráči absolvovali povinnou sportovní zdravotní prohlídku nejpozději do začátku nové sezóny do 29.srpna 2009 !!!

 

 Odborná sportovní zdravotní prohlídka hráče je za cenu 300,- Kč !!! Všechny zdravotní pojišťovny ( bohužel kromě Všeobecné zdravotní pojišťovny a zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR ) na základě dokladu o úhradě od lékaře tuto prohlídku v plné výši hradí !!! 

Potvrzení o bezinfečnosti dítěte vyplňují pouze rodiče !!!

Obrazek

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář