FK Baník Most 1909-FK Ústí nad Labem   6 : 3 ( 3 : 1 )

Němec, Pojtinger- Hudec, Bechyně, Jakš, Sedláček, Kunc, Turek, Mužík, Vondryska,

Růžička, Pieter, Krejčí, Baftijar, Poláček

Branky : Pieter,Jakš,Turek

Hodnocení utkání

V neděli jsme absolvovali první přípravné utkání v rámci zimní přípravy. Naším soupeřem byl Baník Most, který patří k jednomu z nejlepších týmů v této věkové kategorii. Utkání skončilo výhrou Mostu 6:3 po poločase 3:1. V tomto střetnutí jsme poprvé vyzkoušeli rozestavení 4-3-3 a sledovali jsme jak se s tím hráči popasují. V úvodu utkání byl na hřišti určitý chaos a hráči si zvykali na určené prostory na hřišti. Od 15.minuty se již náš pohyb na hřišti zlepšil a byli jsme v některých fázích utkání velmi rovnocenným soupeřem. I v tomto klání jsme se soustředili na výběr místa (a to všech hráčů) a součinnosti jednotlivých řad. Tak, jako ve včerejším turnaji, nám chybělo správné nastavení hráčů při jakékoli spolupráci, ať už v jednotlivých řadách, tak v jejich kompletní součinnosti. Tímto jsme se dostávali v některých fázích hry zbytečně pod tlak a dávali jsme soupeři šanci ke skórování. I přes to jsme si dokázali vypracovat pár slibných šancí ke skórování, které jsme ale naší zbrklostí nedokázali proměnit. Velký posun vidím hlavně v technických činnostech a dovednostech, které hráči dnes dokázali přenést z tréninku do utkání. Míč je poslouchal i v těžkých situacích, ale následná činnost vzhledem ke spolupráci už nebyla ideální.

Jelikož se jednalo o první utkání přípravy, tak jsem s naším výkonem spokojen. V dalších fázích se budeme snažit zmíněné věci, které nám dělali problém odstranit a přidávat další, které pak budeme během utkání sledovat.